Numer telefonu:

+48 608 70 10 10

Adres E-mail:

biuro@renovations.pl

Ponad 20 lat doświadczenia

Od 1997 r. zajmujemy się kompleksową renowacją drzwi i okien drewnianych zabytkowych (skrzynkowych i zespolonych). Przeprowadzany przez nas remont może obejmować wszystkie operacje naprawcze stolarki, łącznie z malowaniem, lakierowaniem, wymianą szyb, zabezpieczaniem, czy uzupełnieniem ubytków drewna i elementów, a także ewentualną wymianę lub naprawę okuć metalowych. Nasi pracownicy to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy o profesjonalnej renowacji drewna wiedzą niemal wszystko. Cały czas chętnie dokształcamy się oraz sięgamy po coraz to nowsze i doskonalsze technologie, które umożliwiają nam przeprowadzanie renowacji okien i drzwi drewnianych jeszcze sprawniej i efektywniej.

Jak pracujemy?

Podczas renowacji najlepsze sprawdzone materiały i technologie. Nasi pracownicy korzystają z narzędzi najnowszej technologii FESTOOL oraz używają profesjonalnych materiałów marki SIGMA. Podczas pracy na wysokościach zawsze zachowujemy najwyższą ostrożność, odbyliśmy także szkolenia wysokościowe i posiedliśmy wiedzę niezbędną do zachowania bezpieczeństwa pracy w trudnych warunkach.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, a także dokonamy oceny technicznej i szczegółowej wyceny remontu stolarki drzwi i okien.

Liczby przemawiają za nami

6

osób w zespole

20

lat w branży

drzwi

400

odnowionych drzwi

drzwi

1200

odnowionych okien

Opinie naszych klientów

RENOWACJA OKIEN ŁÓDŹ UL. WÓLCZAŃSKA

NARDODOWY BANK POLSKI

RATUSZ W ŚREMIE

SIENKIEWICZA 100

RENOWACJA OKIEN ŁÓDŹ UL. TUWIMA

RENOWACJA DRZWI W DPS TONOWO

Chcesz zlecić nam renowację okien lub drzwi?

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NIAMI